Pagrindinis puslapis    
Mėginių perdavimo grafikas

Atv. diena Rajonas Vieta Adresas Laikas*
2020.10.02 10.Kauno r. Kauno GPT Radvilų Dvaro 31, Kaunas 8:00
28.Skuodo r. Skuodo GPT J. Basanavičiaus g. 1, Skuodas 14:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
2020.10.05 8.Jurbarko r. Jurbarko GPT Kranto g. 7-2, Jurbarkas 10:00
17.Marijampolės r. Marijampolės GPT Geležinkelio g. 4, Marijampolė 12:00
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
22.Pasvalio r. Pasvalio GPT Vytauto Didžio a. 8, Pasvalys 11:30
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
2020.10.06 4.Biržų r. Biržų GPT Rotušės g. 24A, Biržai 12:00
12.Kėdainių r. Kėdainių GPT Radvilų g. 11, Kėdainiai 10:00
13.Klaipėdos r. Klaipėdos GPT Naujoji g. 5, Gargždai, Klaipėdos r. 13:00
23.Plungės r. Plungės GPT Telšių g. 54, Plungė 13:00
24.Prienų r. Prienų GPT Kauno g. 2, Prienai 14:30
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
42.Vilkaviškio r. Vilkaviškio GPT Vytauto g. 2B, Varpininkų k., Vilkaviškio r. 12:00
2020.10.07 3.Anykščių r. Anykščių GPT J. Biliūno g. 28, Anykščiai 11:00
7.Joniškio r. Joniškio GPT Livonijos g. 9, Joniškis 12:00
15.Kupiškio r. Kupiškio GPT Slavinciškio g. 8, Kupiškis 15:00
17.Marijampolės r. Marijampolės GPT Geležinkelio g. 4, Marijampolė 12:00
29.Šakių r. Šakių GPT A. Tatarės g. 35, Lukšiai 10:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
42.Vilkaviškio r. Vilkaviškio GPT Vytauto g. 2B, Varpininkų k., Vilkaviškio r. 12:00
2020.10.08 2.Alytaus r. Alytaus GPT Pulko g. 12a, Alytus 13:00
8.Jurbarko r. Jurbarko GPT Kranto g. 7-2, Jurbarkas 10:00
10.Kauno r. Kauno GPT Radvilų Dvaro 31, Kaunas 8:00
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
25.Radviliškio r. Radviliškio GPT Žebenkos g.12, Baisogala, Radviliškio r. 11:00
26.Raseinių r. Raseinių GPT Vilniaus g. 95, Raseiniai. 10:00
28.Skuodo r. Skuodo GPT J. Basanavičiaus g. 1, Skuodas 14:00
2020.10.09 5.Ignalinos r. Ignalinos GPT Vasario 16-tosios g. 10, Ignalina 11:30
11.Kelmės r. Kelmės GPT Vytauto Didžiojo g. 86, Kelmė 13:30
27.Rokiškio r. Rokiškio GPT Kamajų g. 5, Palūšnių k., Rokiškio r. 14:00
31.Šiaulių r. Šiaulių GPT Vilniaus g. 324, Vijolių k., Šiaulių r. 12:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
2020.10.12 11.Kelmės r. Kelmės GPT Vytauto Didžiojo g. 86, Kelmė 13:30
14.Kretingos r. Kretingos GPT Chodkevičiaus g. 10, Kretinga 13:30
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
21.Panevėžio r. Panevėžio GPT Šilagalys, Panevėžio r. 11:00
25.Radviliškio r. Radviliškio GPT Žebenkos g.12, Baisogala, Radviliškio r. 11:00
28.Skuodo r. Skuodo GPT J. Basanavičiaus g. 1, Skuodas 14:00
29.Šakių r. Šakių GPT A. Tatarės g. 35, Lukšiai 10:00
30.Šalčininkų r. Šalčininkų GPT Mickevičiaus g.13, Eišiškės, Šalčininkų r. 12.30
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
2020.10.13 3.Anykščių r. Anykščių GPT J. Biliūno g. 28, Anykščiai 11:00
4.Biržų r. Biržų GPT Rotušės g. 24A, Biržai 12:00
7.Joniškio r. Joniškio GPT Livonijos g. 9, Joniškis 12:00
20.Pakruojo r. Pakruojo GPT Kalpokų ŽŪB, Linkuva 11:00
21.Panevėžio r. Panevėžio GPT Šilagalys, Panevėžio r. 11:00
26.Raseinių r. Raseinių GPT Vilniaus g. 95, Raseiniai. 10:00
36.Tauragės r. Tauragės GPT Pramonės 16 E, Tauragė 11:30
42.Vilkaviškio r. Vilkaviškio GPT Vytauto g. 2B, Varpininkų k., Vilkaviškio r. 12:00
2020.10.14 12.Kėdainių r. Kėdainių GPT Radvilų g. 11, Kėdainiai 10:00
15.Kupiškio r. Kupiškio GPT Slavinciškio g. 8, Kupiškis 15:00
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
23.Plungės r. Plungės GPT Telšių g. 54, Plungė 13:00
24.Prienų r. Prienų GPT Kauno g. 2, Prienai 14:30
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
2020.10.15 5.Ignalinos r. Ignalinos GPT Vasario 16-tosios g. 10, Ignalina 11:30
8.Jurbarko r. Jurbarko GPT Kranto g. 7-2, Jurbarkas 10:00
9.Kaišiadorių r. Kaišiadorių GPT Topolių g. 5, Rumšiškės, Kaišiadorių r. 10:00
10.Kauno r. Kauno GPT Radvilų Dvaro 31, Kaunas 8:00
13.Klaipėdos r. Klaipėdos GPT Naujoji g. 5, Gargždai, Klaipėdos r. 13:00
16.Lazdijų r. Lazdijų GPT Seirijai, Lazdijų r. 13:00
22.Pasvalio r. Pasvalio GPT Vytauto Didžio a. 8, Pasvalys 11:30
34.Širvintų r. Širvintų GPT Dobilo g. 5-2, Širvintų k., Širvintų r. 11:00
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
43.Vilniaus r. Vilniaus GPT Topolių g. 5, Rumšiškės, Kaišiadorių raj. 10:00
2020.10.16 14.Kretingos r. Kretingos GPT Salantai 13:30
28.Skuodo r. Skuodo GPT J. Basanavičiaus g. 1, Skuodas 14:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
2020.10.19 4.Biržų r. Biržų GPT Rotušės g. 24A, Biržai 12:00
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
23.Plungės r. Plungės GPT Telšių g. 54, Plungė 13:00
25.Radviliškio r. Radviliškio GPT Žebenkos g.12, Baisogala, Radviliškio r. 11:00
26.Raseinių r. Raseinių GPT Vilniaus g. 95, Raseiniai. 10:00
34.Širvintų r. Širvintų GPT Dobilo g. 5-2, Širvintų k., Širvintų r. 11:00
36.Tauragės r. Tauragės GPT Pramonės 16 E, Tauragė 11:30
39.Ukmergės r. Ukmergės GPT Kauno g. 16, Ukmergė 10:00
42.Vilkaviškio r. Vilkaviškio GPT Vytauto g. 2B, Varpininkų k., Vilkaviškio r. 12:00
2020.10.20 2.Alytaus r. Alytaus GPT Pulko g. 12a, Alytus 13:00
11.Kelmės r. Kelmės GPT Vytauto Didžiojo g. 86, Kelmė 13:30
15.Kupiškio r. Kupiškio GPT Slavinciškio g. 8, Kupiškis 15:00
16.Lazdijų r. Lazdijų GPT Seirijai, Lazdijų r. 13:00
24.Prienų r. Prienų GPT Kauno g. 2, Prienai 14:30
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
40.Utenos r. Utenos GPT Aušros g. 84, Utena 11:00
2020.10.21 1.Akmenės r. Akmenės GPT Laižuvos g-vė Nr.10, Akmenė. 14:30
3.Anykščių r. Anykščių GPT J. Biliūno g. 28, Anykščiai 11:00
17.Marijampolės r. Marijampolės GPT Geležinkelio g. 4, Marijampolė 12:00
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
26.Raseinių r. Raseinių GPT Vilniaus g. 95, Raseiniai. 10:00
27.Rokiškio r. Rokiškio GPT Kamajų g. 5, Palūšnių k., Rokiškio r. 14:00
30.Šalčininkų r. Šalčininkų GPT Mickevičiaus g.13, Eišiškės, Šalčininkų r. 12.30
31.Šiaulių r. Šiaulių GPT Vilniaus g. 324, Vijolių k., Šiaulių r. 12:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
2020.10.22 6.Jonavos r. Jonavos GPT Čiūdų k., Kulvos sen., Jonavos r. 9:30
8.Jurbarko r. Jurbarko GPT Kranto g. 7-2, Jurbarkas 10:00
12.Kėdainių r. Kėdainių GPT Radvilų g. 11, Kėdainiai 10:00
14.Kretingos r. Kretingos GPT Salantai 13:30
16.Lazdijų r. Lazdijų GPT Seirijai, Lazdijų r. 13:00
28.Skuodo r. Skuodo GPT J. Basanavičiaus g. 1, Skuodas 14:00
31.Šiaulių r. Šiaulių GPT Naisiai, Šiaulių r. 12:00
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
2020.10.23 7.Joniškio r. Joniškio GPT Livonijos g. 9, Joniškis 12:00
10.Kauno r. Kauno GPT Radvilų Dvaro 31, Kaunas 8:00
13.Klaipėdos r. Klaipėdos GPT Naujoji g. 5, Gargždai, Klaipėdos r. 13:00
20.Pakruojo r. Pakruojo GPT Kalpokų ŽŪB, Linkuva 11:00
23.Plungės r. Plungės GPT Telšių g. 54, Plungė 13:00
24.Prienų r. Prienų GPT Kauno g. 2, Prienai 14:30
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
2020.10.26 9.Kaišiadorių r. Kaišiadorių GPT Topolių g. 5, Rumšiškės, Kaišiadorių r. 10:00
11.Kelmės r. Kelmės GPT Vytauto Didžiojo g. 86, Kelmė 13:30
15.Kupiškio r. Kupiškio GPT Slavinciškio g. 8, Kupiškis 15:00
29.Šakių r. Šakių GPT A. Tatarės g. 35, Lukšiai 10:00
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
34.Širvintų r. Širvintų GPT Dobilo g. 5-2, Širvintų k., Širvintų r. 11:00
2020.10.27 6.Jonavos r. Jonavos GPT Čiūdų k., Kulvos sen., Jonavos r. 9:30
18.Mažeikių r. Mažeikių GPT Skuodo g. 4, Mažeikiai 14.00
21.Panevėžio r. Panevėžio GPT Šilagalys, Panevėžio r. 11:00
22.Pasvalio r. Pasvalio GPT Vytauto Didžio a. 8, Pasvalys 11:30
25.Radviliškio r. Radviliškio GPT Žebenkos g.12, Baisogala, Radviliškio r. 11:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30
37.Telšių r. Telšių GPT Mažeikių g. 10, Telšiai 12:00
42.Vilkaviškio r. Vilkaviškio GPT Vytauto g. 2B, Varpininkų k., Vilkaviškio r. 12:00
2020.10.28 6.Jonavos r. Jonavos GPT Čiūdų k., Kulvos sen., Jonavos r. 9:30
12.Kėdainių r. Kėdainių GPT Radvilų g. 11, Kėdainiai 10:00
14.Kretingos r. Kretingos GPT Salantai 13:30
16.Lazdijų r. Lazdijų GPT Seirijai, Lazdijų r. 13:00
21.Panevėžio r. Panevėžio GPT Šilagalys, Panevėžio r. 11:00
23.Plungės r. Plungės GPT Telšių g. 54, Plungė 13:00
28.Skuodo r. Skuodo GPT J. Basanavičiaus g. 1, Skuodas 14:00
36.Tauragės r. Tauragės GPT Pramonės 16 E, Tauragė 11:30
2020.10.29 4.Biržų r. Biržų GPT Rotušės g. 24A, Biržai 12:00
7.Joniškio r. Joniškio GPT Livonijos g. 9, Joniškis 12:00
31.Šiaulių r. Šiaulių GPT Vilniaus g. 324, Vijolių k., Šiaulių r. 12:00
33.Šilutės r. Šilutės GPT Lietuvininkų g. 10, Šilutė 13:30
36.Tauragės r. Tauragės GPT Pramonės 16 E, Tauragė 11:30
40.Utenos r. Utenos GPT Aušros g. 84, Utena 11:00
2020.10.30 11.Kelmės r. Kelmės GPT Vytauto Didžiojo g. 86, Kelmė 13:30
26.Raseinių r. Raseinių GPT Vilniaus g. 95, Raseiniai. 10:00
32.Šilalės r. Šilalės GPT Vasario 16-tosios g. 14, Šilalė 12.30

* - pateikiamas planuojamas ankščiausias atvykimo laikas, kuris nuo faktinio gali skirtis 2 valandomis.
UAB "Pieno tyrimai"